انواع کلید لمسی هوشمند ,

menuordersearch
topimen.ir
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ پنج شنبه
(3)
(0)
انواع کلید لمسی هوشمند
انواع کلید لمسی هوشمند

کلید لمسی ها انواع مختلفی دارد . که از نظر جنس بدنه و پروتکل ارتباطی متوان کلید لمسی ها را به دسته های متفاوت تقسیم کرد .

در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید http://topimen.ir/smart-switch
ما در فروشگاه تاپ ایمن تعداد مختلفی از کلید لمسی هارا موجود داریم که بر پروتکل ارتباطی WiFi میباشد . کلید لمسی های داخل فروشگاه دارای سه پل و با استفاده از WiFi به مودم اینترنت شما وصل میشود و شما میتوانید از هر کجای دنیا با گوشی تلفن همراهتان کلید لمسی خود را کنترل کنید هر پل را میتوان به مصرف کننده ای وصل نمود و برای آن نامی انتخاب کرد و میتوان با استفاده از الکسا یا گوگل هوم بصورت صوتی هم آنهارا کنترل کرد . 

کلید لمسی های ما تایید شده و دارای گارانتی میباشد و اپلیکیشن های زیبا و کاربر پسندی دارند.

کلید لمسی هوشمند پروتکل های متفاوتی دارند مانند پروتکل های knx و ZigBee و ... شما در انتخاب کلید لمسی باید نهایت دقت خود را بکنید چون باید مسائلی مانند اینکه در خانه یا محل کار شما چه نوع پروتکلی مناسب میباشد را درنظر بگیرید تا بتوانید خریدی خوب داشته باشید بطور مثال من برای منزل در حال حاضر میخواهم چند کلید لمسی بگیرم و شاید بعدا لوازم دیگر را هم هوشمند کنم اما فعلا فقط تعدادی کلید لمسی میخواهم درنتیجه کلید هایی که پروتکل آنها بر اساس سیم کشی میباشد نباید انتخاب کنیم چون توجیه اقتصادی ندارند پس حالا پروتکل بیسیم را انتخاب میکنیم و حالا باید از بین پروتکل های بیسیم باید یکی را انتخاب کنیم حالا میاییم و به این فکر میکنیم که ما در آینده شاید تعدادی از لوازم را هم بخواهیم هوشمند کنیم باید این را در نظر بگیریم که قیمت آنها چه مقدار تفاوتی بطور مثال با WiFi دارند و در نهایت تصمیم گیری عاقلانه ای انجام دهیم پیشنهاد ما به شما WiFi میباشد چون تمامی لوازم را برای هوشمند سازی بر اساس وای فای ماژول ها و لوازم آن در ایران موجود میباشد و قیمت آنها نسبت با دیگر محصولات به مراتب قیمت پایینتر و مقرون بصرفه تری دارند . در نهایت من تصمیم میگیرم برای خانه خود کلید لمسی هوشمند وای فای را انتخاب میکنم.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
محمود اسفندیار
پنج شنبه هفدهم بهمن ۹۸
پاسخ
()
()
محمود اسفندیار
عالي . رنگ هاي ديگر هم بياريد.
پاسخ مدیر سایت
ممنون . چشم
پاسخ مدیر سایت
رامین صانعی
پنج شنبه هفدهم بهمن ۹۸
پاسخ
()
()
رامین صانعی
عالي . از نظر من واي فاي هم ارزان و راحتر و سريعتره
پاسخ مدیر سایت
بله درسته
پاسخ مدیر سایت

تلفن های تماس : 55069689-021
انبار : 02166489713